Gronkowiec złocisty MRSA

Nasza nieszczęsna przygoda z gronkowcem zaczęła się w październiku 2008, kiedy przewlekły katar oraz ból gardła spędzał nam sen z powiek. Po kolejnych dniach złego samopoczucia postanowiliśmy zrobić wymaz z nosa. Niestety okazało się, że wyniki nie wskazywały na nic dobrego, bowiem w moich zatokach oraz zatokach moich dzieci (2 latka oraz 8 lat) zagnieździł się gronkowiec MRSA oporny na niektóre antybiotyki.

Po konsultacji z lekarzami postanowiliśmy nie przeprowadzać antybiotykoterapii gdyż istniało duże prawdopodobieństwo iż bakteria uodporni się na kolejne lekarstwa i będzie jeszcze większy problem z jej wyeliminowaniem.

Nieprzyjemne i dokuczliwe objawy niestety nie ustępowały, czasem pojawiała się również gorączka. Postanowiliśmy więc zacząć działać w kierunku podniesienia naturalnej odporności organizmu i wtedy natrafiliśmy na stronę p. Pawła Skrzęty polecającą stosowanie preparatów CaliVita.

Początkowo podeszliśmy bardzo sceptycznie do proponowanej kuracji jako że w internecie napotkać można na wiele "cudotwórczych" metod uzdrowienia różnych chorób. Zaczęliśmy się jednak bardziej interesować tematem zasięgając informacji wśród naszych znajomych, którzy okazało się już wcześniej słyszeli o CaliVita.

Po konsultacji z p. Pawłem otrzymaliśmy listę preparatów mających w naturalny sposób wspomóc usunięcie gronkowca z organizmu: ZenThonic, Lion Kids C, AC Zymes i Garlic Caps.

Pan Paweł nie obiecywał, że będzie to prosta i krótka kuracja. Wspominał, że może to potrwać nawet kilka miesięcy regularnego zażywania suplementów. W międzyczasie pojawiło się wiele infekcji ale nie kończyły się one koniecznością zażywania antybiotyków.

Kurację preparatami CaliVita rozpoczęliśmy w lipcu 2009, a w końcu października po wykonaniu kolejnego wymazu z nosa okazało się, że gronkowca nie ma!!!

Szczerze polecam CaliVitę oraz osobę p. Pawła, który zawsze służy pomocą i doradztwem. Do tej pory stosujemy profilaktycznie preparaty i muszę przyznać, że jesień i zima tego roku obchodziła się z nami łagodnie jeśli chodzi o jakiekolwiek choroby górnych dróg oddechowych.

Ewa (Szczecin)

Konsultacje i zamówienia

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie zastosowania naturalnych suplementów,
indywidualnej kuracji, bądź zamówień proszę o kontakt.
Konsultacje w sprawie suplementacji i zdrowia »
Zamówienia »