Gronkowiec w gardle

Mój problem z gardłem rozpoczął się już ponad rok temu. Jednak prawdziwy dramat przypadł na sezon lata bieżącego roku. Gnębiły mnie uporczywe ataki kaszlu, suchość gardła, duszność, kiedy kładłam się spać kaszel nasilał się. Miałam uczucie obcego ciała w gardle. W międzyczasie odbyłam dwie wizyty u lekarza rodzinnego i laryngologa. Przebyłam bezskuteczną kurację antybiotykową. Jednak te same dolegliwości towarzyszyły mi nadal.

W końcu sama zdecydowałam się na zrobienie wymazu z gardła. Rezultatem badania okazał się gronkowiec złocisty. Z wynikami udałam się ponownie do laryngologa. Zalecił mi kolejne leczenie antybiotykami. Efekt żaden. Jedyne czym mnie "pocieszył" to stwierdzenie, że z tą bakterią duży odsetek społeczeństwa się zmaga i żyje.

Wówczas sama zaczęłam czerpać wiedzę na temat tej "uporczywej" bakterii w internecie. Natrafiłam na stronę Pana Pawła i zaraz tego samego dnia wykonałam telefon. Zalecił mi kurację suplementami: Polinesian Noni, ParaProteX, AC Zymes, Garlic Caps i Bee Power

Kurację rozpoczęłam w końcu lipca. Z początkiem listopada zrobiłam ponowne badania. Nie wykryto bakterii gronkowca, posiew był jałowy.

Suplementy stosuję nadal, a wszystkie informacje na temat ich stosowania czerpię od Pana Pawła. Jestem wdzięczna losowi, że natrafiłam na jego stronę i suplementy CaliVita, dzięki którym pozbyłam się INTRUZA.

Zosia (Sosnowiec)

Konsultacje i zamówienia

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie zastosowania naturalnych suplementów,
indywidualnej kuracji, bądź zamówień proszę o kontakt.
Konsultacje w sprawie suplementacji i zdrowia »
Zamówienia »