Gronkowiec w gardle u dzieci

Mam dwie córki: Martę 5,5 lat oraz Aleksandrę 3,5 roku. Od dnia urodzin przechodzimy koszmar chorobowy. Dziewczynki nie mogły pić mojego mleka - reagowały kolkami, wymiotami, zmianami skórnymi - nie piły również mleka krowiego objawy jak wyżej. Dodatkowo od wczesnej wiosny do późnej jesieni chorowały na katar, kaszel, zapalenia zatok, gardła, zapalenia skórne, wysypki, wysokie gorączki, zaparcia, wymioty - dzieci "leczono" antybiotykami i sterydami w ilościach hurtowych. Bez testów lekarze orzekli "ALERGIA POKARMOWA I WZIEWNA".

Od listopada 2007 do marca 2008 dziewczynki chorowały bez dnia przerwy. Pod koniec lutego lekarzowi pediatrze zabrakło pomysłu na kolejny antybiotyk więc wróciliśmy do tego pierwszego z listopada. Moja cierpliwość, stan zdrowia dzieci i brak efektów antybiotykoterapii skłoniły mnie do zrobienia (na własny koszt) szczegółowych badań: wymazy z gardła, nosa, krwi i moczu.

Wynik: u obu dziewczynek stwierdzono gronkowca złocistego. Po obejrzeniu wyników lekarz zapisał kolejne antybiotyki. Pierwszy raz w życiu nie posłuchałam lekarza i antybiotyku nie wykupiłam.

Zaczęłam stosować domowe środki: dziewczynki piją sok z buraków, herbatkę z majeranku, sok z cebuli. Jedocześnie zaczęłam szukać informacji o gronkowcu w internecie. I tak trafiłam na stronę Pana Pawła Skrzęty. W tym samym dniu wysłałam e-maila do p. Pawła z wołaniem o pomoc. Następnego dnia otrzymałam odpowiedź z "ziarnem nadziei" tzn. fachowym doradztwem. Od początku marca 2008 stosujemy: Polinesian Noni, AC Zymes, Garlic Caps, ZenThonic i Lion Kids C

Na "wielkie" efekty jeszcze za wcześnie, przeszliśmy już okres nasilonych działań: gorączka, wysypka uporczywy kaszel ale wytrzymałyśmy i teraz wychodzimy na prostą - cały czas mając oparcie w p. Pawle i będąc z nim w stałym kontakcie.

Młodsza córka od 3 tygodni nie ma kaszlu, przesypia całą noc, przestała mieć problemy z zaparciami.

Mam pewność, że przy pomocy p. Pawła i produktów CaliVita pozbędziemy się "Pana Gronkowca" - to tylko kwestia czasu.

Arleta (Grodzisk Wlkp.)


Sent: Sunday, April 27, 2008 2:52 PM
Subject: gronkowiec

Witam
Muszę podzielić się nowymi odkryciami i doświadczeniami z używania suplementów. Starsza córka dostała 3 dniowych wymiotów. Wymiotowała samym "szlamem", takim zielonawym śluzem. Myślałam, że to zatrucie. Poszliśmy do pediatry ale ten o dziwo nic nie stwierdził, brzuch był miękki, nic ją nie bolało tylko wymiotowała. Trwało to 3 dni, podawałam jej tylko Polinesian Noni i AC Zymes, - samo przeszło.

Myślę, że ją porządnie przeczyściło, bo po tych 3 dniach przestała kaszleć i pochrząkiwać oraz skończył się u niej taki wilczy apetyt. Je normalnie, tak jakby nigdy nic jej nie dolegało. 3 tygodnie temu odstawiliśmy produkty mlekopochodne i mleko krowie.

Młodsza córka ma efekty falowe raz jest dobrze raz wracają kaszel i wycieki z nosa, chrypka - trwają zwykle 2-3 dni. Wówczas wystarczy tylko zwiększona dawka Polinesian Noni i Lion Kids C.

Obie, o tej porze roku miały zaczerwienione oczy, wysypkę, kaszel i wyciek z nosa - diagnoza lekarzy alergia - w tym roku jest o niebo lepiej. Dodam, że bez ZYRTECU, który brały przez poprzednie lata (lek przeciwalergiczny). Myślę, że za sprawą suplementów CaliVita jesteśmy na dobrej drodze.

Pozdrawiam Arleta


Sent: Tuesday, July 08, 2008 9:56 PM

Witam
Dziewczynki czują się wyśmienicie, z produktami jedziemy na wakacje.

Pozdrawiam Arleta


Sent: Sunday, July 27, 2008 11:07 PM
Subject: Re: Film - pasożyty

Witam
Z wielką radością donoszę, że wykonaliśmy badania bakteriologiczne, wirusologiczne i inne dziewczynkom - GRONKOWCA, I INNYCH CHOROBOTWÓRCZYCH "ŚMIECI" BRAK.

Lekarz nie chciał mi uwierzyć, za tydzień mamy zrobić ponowne kontrolne testy - wymazy, bo cytuję: "KTOŚ SIĘ MUSIAŁ POMYLIĆ".

Zdaje się, że pani doktor WYRZUCAJĄC MNIE ZA DRZWI 5 m-cy temu.

Pozdrawiam Arleta

Konsultacje i zamówienia

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie zastosowania naturalnych suplementów,
indywidualnej kuracji, bądź zamówień proszę o kontakt.
Konsultacje w sprawie suplementacji i zdrowia »
Zamówienia »